za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан од 49 м2 во финална градба на 1кат во зградата на Порта Аеродром


  • Се продава стан од 49 м2 во финална градба на 1кат во зградата на Порта Аеродром
  • Се продава стан од 49 м2 во финална градба на 1кат во зградата на Порта Аеродром
  • Се продава стан од 49 м2 во финална градба на 1кат во зградата на Порта Аеродром
  • Се продава стан од 49 м2 во финална градба на 1кат во зградата на Порта Аеродром
Се продава стан од 49 м2 во финална градба на 1кат во зградата на Порта Аеродром Скопје / Аеродром € 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 49 m2 Објавено 10-02-2021 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Запад

Се продава стан од 49 м2 на 1 кат на атрактивна локација во зградата на Порта Аеродром со поглед на Булевар Јане Сандански погоден за деловен простор-канцеларии кој е во финална градба.За повеќе информации јавете се на .Станот може да се разгледа секој работен ден од понеделник до петок.
Марко Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici