za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров, покрај Вардар

  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
  • Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров покрај Вардар
Се продава речиси нов стан во Ѓорче Петров, покрај Вардар Скопје / Ѓ.Петров EUR 43000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Објавено 24-09-2020 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Итно се продава речиси нов стан (2017 год.) од 50 м2 (47 + 3 балкон) на 7-ми кат во нова зграда со лифт во прекарасна локација покрај Вардар во Ѓорче Петров, во близина на стадионот на „Кокта“. Станот е светол и многу топол (одлична изолација), има прекрасен поглед кон Матка.
Имотен лист.
Вградени плакари и кујна.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

LidijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici