za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава куќа во Ѓорче Петров


  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
  • Се продава куќа во Ѓорче Петров
Се продава куќа во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров MKD 49000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 71 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава куќа во општина Ѓорче Петров на улица Алексо Демниевски бр.17 со дворно земјише од 197м2. Куќата е на површина од 71м2 на два спрата, од кои долниот е 46м2 (дневна,трпезарија, кујна, подрум и WC), а горниот е 25м2 (две спални). Во склоп на дворното земјиште има + уште еден објект (шупа) од околу 10м2.
ДимитарВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje