za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава двособен стан 57м2,Тафталиџе 1


  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
  • Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
Се продава двособен стан 57м2,Тафталиџе 1 Скопје / Карпош € 50000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 57 m2 Објавено 19-04-2021 Телефон
Спрат мезанин Состојба Реновиран Подрум Да Греење Градско парно Ориентација Север Исток

Се продава двособен стан 57м2,Тафталиџе 1 во близина на Коменски
Станот е на приземје погоден и за деловен простор
45м2+8м2 тераса+6м2 подрум
Организиран со дневна соба,посебна кујна и трпезарија,спална,тоалет,тераса
ЦЕНА: 50.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 222 841 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D839

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава новоградба 57м2Тафталиџе
€ 1150

Се продава новоградба 57м2,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2
Се продава двособен стан 60м2Тафталиџе 1
€ 67000

Се продава двособен стан 60м2,Тафталиџе 1

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici