• Се продава во нас Водно
 • Се продава во нас Водно
 • Се продава во нас Водно
 • Се продава во нас Водно
 • Се продава во нас Водно
Се продава во нас. Водно Скопје / Водно € 60000 За продавање

Категорија Квадратура 30 m2 Соби 0 Евид. број37677 Објавено 16-03-2023
активен
Телефон
Спрат 5 кат 5 кат Ориентација Југ

Комплетно опремен апартман , блиску до Водњанска со поглед на Водно.Станот има обезбедено паркинг место во подземна гаража.
7000 евра паркинг место
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава семејна куќа 120м2Водно
€ 180000

Се продава семејна куќа 120м2,Водно

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2
УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
€ 156000

УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје