za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Центар


 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 44550 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 32 m2 Соби 0 Евид. број36402 Објавено 10-05-2022
активен
Телефон
Спрат 5 кат Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток Запад

Се продава гарсоњера со вкупна станбена површина од 32 м2 (на имотен лист 24 м2) . Гарсоњерата е на 5 кат (П+4) во ниска зграда со десет станови и е приклучена на централно греење, има подрум од +7 м2. Гарсоњерата е комплетно реновирана со високо квалитетни материјали (водовод,одвод, санитарија, електрика, под, зидови, таван, прозори, врати, парно И др,) Од станот се излегува на заедничка тераса од 100 м2.
Веднаш е вселива И е без никакви терети.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 54м2Центар
€ 81000

Се продава стан 54м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 92 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје