za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Центар


  • Се продава Стан во  нас Центар
  • Се продава Стан во  нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 185000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 96 m2 Соби 3 Евид. број36275 Објавено 14-05-2022
активен
Телефон
Спрат 2 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Југ

Помеѓу Соборен храм и владата , конфорен стан со 2 спални , комотна дневна , посебо терпезарија со издвоена кујна, гостинско и купатило со 2 тераси секоја е 6 м2. паркинг место резидентно, парно и лифт
Услов да се склучи догобор за закуп на 1 годиа со солидна кирија.
Станот треба да се реновира
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 92 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Се продава стан 54м2Центар
€ 81000

Се продава стан 54м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје