za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Хром


  • Се продава Стан во  нас Хром
  • Се продава Стан во  нас Хром
  • Се продава Стан во  нас Хром
  • Се продава Стан во  нас Хром
Се продава Стан во нас. Хром Скопје / Хром € 26000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 28 m2 Соби 0 Евид. број31645 Објавено 03-04-2021
активен
Телефон
Спрат приземје

Станот се наоѓа на високо приземје со сопствен независен влез ,
Гарсоњерата е со квадратура од 28 м2 и е целосно реновирана ( нова кујна, нов ламинатан под, нова елекртична инасталација, ново купатило, прозорци и врати, клима уред ).
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 55м2Хром
€ 45000

Се продава стан 55м2,Хром

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
Се продава стан 59м2Хром
€ 52500

Се продава стан 59м2,Хром

Соби 3 Бањи Квадратура 59 m2
Се продава стан во Хром54м2
€ 40000

Се продава стан во Хром,54м2

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici