za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 2


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 2
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 57 m2 Соби 2 Евид. број35351 Објавено 24-08-2021
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Југ

Се продава двособен стан со една спална,дневна, тарпезарија со кујна,купатило,широка тераса и подрум.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава трособен стан 65м2Тафталиџе
€ 1100

Се продава трособен стан 65м2,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава трособен стан 54м2Тафталиџе 2
€ 1070

Се продава трособен стан 54м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje