Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 127 m2 Соби 4 Евид. број37970 Објавено 17-05-2023
активен
Телефон
Спрат 6 кат 6 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Југ

Се продава празен стан во Тафталиџе 1, кај Бетон. Станот располага со 3 спални соби, тераса 16м2,1 бања и 1 гостински тоалет. Греењето во станот е регулирано со градско парно и камин. Станот е на поткровје и има висина од 3,40 м. Кровот е целосно сменет, сменета електрична и водоводна инсталација. Приватен паркинг на зградата.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава трособен стан 54м2Тафталиџе 2
€ 1070

Се продава трособен стан 54м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 69м2 опременТафталиџе
€ 85000

Се продава стан 69м2 опремен,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 69 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје