Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 54000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 36 m2 Соби 2 Евид. број37427 Објавено 30-12-2022
активен
Телефон
Спрат 5 кат 5 кат Греење Сопствено парно Ориентација Север Исток

Се продава 2 собен стан во Тафталиџе 1 близу 8 СЕПТЕМВРИ - болница, сите тех.факултети, Педагошки факултет зад самата зграда, 10 мин. пеш до Центар и Сити моол. Станот има дневна, кујна, одвоена спална соба, купатило и 2 тераси од кои една излегува од дневна, а другото француско балконче од спалната соба. Станот се продава опремен. Зградата нема лифт , од страна на изведувачот е почната постапка за вградување лифт. Паркинг просторот е јавен.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 60м2Тафталиџе 1
€ 67000

Се продава двособен стан 60м2,Тафталиџе 1

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава одличен стан 70м2Тафталиџе 1
€ 92000

Се продава одличен стан 70м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје