za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Сингелиќ


  • Се продава Стан во  нас Сингелиќ
  • Се продава Стан во  нас Сингелиќ
  • Се продава Стан во  нас Сингелиќ
  • Се продава Стан во  нас Сингелиќ
Се продава Стан во нас. Сингелиќ Скопје / Сингелиќ € 33000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 58 m2 Соби 2 Евид. број34850 Објавено 11-06-2021
активен
Телефон
Спрат 4 кат

се продава стан во Сингелиќ со една спална соба, дневна со трпезарија и кујна. Во близина на последна 45ка
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава стан 50м2Карпош1
€ 50000

Се продава стан 50м2,Карпош1

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов стан 50м2Капиштец
€ 1250

Се продава нов стан 50м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici