za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Пржино


  • Се продава Стан во  нас Пржино
  • Се продава Стан во  нас Пржино
  • Се продава Стан во  нас Пржино
  • Се продава Стан во  нас Пржино
Се продава Стан во нас. Пржино Скопје / Пржино € 163200 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 103 m2 Соби 4 Евид. број36422 Објавено 12-05-2022
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно

Се продава стан новоградба на ПРИЗЕМЈЕ во населба Пржино со уникатен поглед на градот. Станот располагаа 3 спални соби, 2 купатила, греење и ладење со топлинска пумпа, подно греење + ултра слим дизајнерски фенкоилери, Алуминиумски прозори со трослојно стакло,трослоен под, Подземен паркинг на -1 ниво, 20 м2 двор со договор на користење.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава Плац 450м2 во Пржино
€ 90000

Се продава Плац 450м2 во Пржино

Соби 0 Бањи Квадратура 450 m2
Се продава семејна куќа 80м2Пржино
€ 95000

Се продава семејна куќа 80м2,Пржино

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје