za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Пржино


 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
 • Се продава Стан во нас Пржино
Се продава Стан во нас. Пржино Скопје / Пржино € 135000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 137 m2 Соби 5 Евид. број28474 Објавено 14-01-2022
нов
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно

Станот е со 4 спални соби, нето површина 110 м2 + 27м2 тераси +35м2 подрум и 130м2 двор..
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава Плац 450м2 во Пржино
€ 90000

Се продава Плац 450м2 во Пржино

Соби 0 Бањи Квадратура 450 m2
Се продава семејна куќа 80м2Пржино
€ 95000

Се продава семејна куќа 80м2,Пржино

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје