Се продава Стан во нас. Н.Пат


 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
 • Се продава Стан во нас НПат
Се продава Стан во нас. Н.Пат Скопје / Н.Пат € 40000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 41 m2 Соби 2 Евид. број37999 Објавено 20-05-2023
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Ориентација Исток

стан новоградба со 1 спална , дневна со кујна , купатило и тераса, во населба Даме Груев. во близизна на КАМ маркетот. има имотен лист со прибелешка , се купува од инвеститор.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје