za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Мичурин


  • Се продава Стан во  нас Мичурин
  • Се продава Стан во  нас Мичурин
  • Се продава Стан во  нас Мичурин
  • Се продава Стан во  нас Мичурин
  • Се продава Стан во  нас Мичурин
Се продава Стан во нас. Мичурин Скопје / Мичурин € 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 36 m2 Соби 2 Евид. број520 Објавено 01-07-2021
активен
Телефон
Спрат 5 кат Ориентација Југ

Нов двособен стан во Мичурин близина на Железничка станица.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 83м2Мичурин
€ 950

Се продава трособен стан 83м2,Мичурин

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Се продава четворособен стан 103м2Мичурин
€ 110000

Се продава четворособен стан 103м2,Мичурин

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici