Се продава Стан во нас. Карпош 4


 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
Се продава Стан во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 76500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 53 m2 Соби 2 Евид. број37679 Објавено 17-03-2023
активен
Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Греење Градско парно Ориентација Југ Исток

2-собен стан во Карпош 4 на 4-ти кат без лифт. Дневна соба со излез на тераса, спална, кујна, купатило и уште една помала просторија која има пристап од кујната.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
€ 115000

Се продава наместен стан 93м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2
Се продава одличен стан 86м2КАРПОШ
€ 1350

Се продава одличен стан 86м2,КАРПОШ

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје