za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Карпош 2


  • Се продава Стан во  нас Карпош 2
  • Се продава Стан во  нас Карпош 2
Се продава Стан во нас. Карпош 2 Скопје / Карпош 2 € 47800 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 39 m2 Соби 2 Евид. број80 Објавено 25-11-2021
нов
Телефон

Се продава двособен новоградна стан во кисела вода кај Чешма. Со една спална соба, дневна со трпезарија и кујна. Централно греење. Вселување мај-јуни 2023
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
€ 65000

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
€ 41000

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje