za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Карпош 2


 • Се продава Стан во нас Карпош 2
 • Се продава Стан во нас Карпош 2
 • Се продава Стан во нас Карпош 2
 • Се продава Стан во нас Карпош 2
 • Се продава Стан во нас Карпош 2
 • Се продава Стан во нас Карпош 2
 • Се продава Стан во нас Карпош 2
Се продава Стан во нас. Карпош 2 Скопје / Карпош 2 € 55200 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 52 m2 Соби 2 Евид. број35067 Објавено 07-05-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 2 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Ориентација Север

Се продава одличен нов стан во општина Карпош на кеј на Вардар, во близина на х.Александар Палас и ресторанот Фиш. По имотен лист 49м2 внатрешна површина и тераса 3м2, со 1 спална. Северна ориентација со поглед на зеленило, на 1-ви кат со лифт и сопствено парно греење, досега невселуван. Изграден со висококвалитетни вградени материјали, одличен правилен распоред на простории. Станот е веднаш вселив.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава петосособен стан 127м2Карпош 4
€ 106000

Се продава петосособен стан 127м2,Карпош 4

Соби 5 Бањи Квадратура 127 m2
Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
€ 65000

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici