za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Карпош 1


 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
 • Се продава Стан во нас Карпош 1
Се продава Стан во нас. Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 65000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 57 m2 Соби 3 Евид. број35528 Објавено 25-11-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 6 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Запад

Се продава 3-собен наместен дуплекс, на поткровје во Карпош 1, спална, детска соба, купатило + тоалет. Греењето во станот е регулирано со градско парно.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
€ 65000

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
€ 41000

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje