za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. К.Вода


 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 85000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 72 m2 Соби 3 Евид. број34942 Објавено 14-01-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 6 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Север Запад

Се продава стан од 72 м2 во Кисела Вода на Стара рампа, станот е на 6 спрат со парно.
Во згарадата има 2 лифта.Станот се продава со вградена кујна со бела техника и елементи во претсобје. (монетално искречен променети њц школките во купатило о тоалет и нова блиндор врата)
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
ДУПЛЕКС СТАН ЗА ПРОДАВАЊЕ ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

ДУПЛЕКС СТАН ЗА ПРОДАВАЊЕ ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici