za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. К.Вода


  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 45000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 55 m2 Соби 2 Евид. број34250 Објавено 25-02-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 4 кат Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Запад

Продаваме стан во Кисела вода на одлична локација од 54 м2. Станот е на 4/4 спрат во објект без лифт и има 49 м2 станбен дел и 6 м2 балкон. Станот има убав распоред 1 спална соба, кујна засебна со природна вентилација и соба за дневен простор. Со станот следи и обезбеден надворешен паркинг простор.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici