Се продава Стан во нас. Аеродром


 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 136680 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 67 m2 Соби 3 Евид. број37466 Објавено 21-01-2023
активен
Телефон
Спрат Лифт Да Греење Сопствено парно Ориентација Југ

Се продава трособен стан во Аеродром, во комплексот Џевахир Скај Сити со вкупна површина од 67 м2, со две спални соби. Се наоѓа на 17 ти кат, јужна ориентација, со прекрасен отворен поглед. Комплексот располага со 6 функционални лифтови, обезбедување, приватно лоби, сала за прослави, спа, фитнес и базен. Станот се продава наместен или празен.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава стан 81м2Аеродром - Острово
€ 70000

Се продава стан 81м2,Аеродром - Острово

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје