za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Аеродром


  • Се продава Стан во  нас Аеродром
  • Се продава Стан во  нас Аеродром
  • Се продава Стан во  нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 69000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 72 m2 Соби 2 Евид. број26918 Објавено 13-01-2022
активен
Телефон
Спрат 10 кат Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Кај Вучко, има подрум 4 м2, станот не е реновиран
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава нов трособен стан 69м2Аеродром
€ 1150

Се продава нов трособен стан 69м2,Аеродром

Соби 3 Бањи Квадратура 69 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје