za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Автокоманда


 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда




Се продава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 40000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 54 m2 Соби 3 Евид. број35770 Објавено 10-12-2021
активен
Телефон
Спрат 4 кат Греење Градско парно

Се продава стан во Автокоманда (позади пазарчето).
Станот е на 4ти спрат и е на површина од 54м2 плус подрум 4м2.
Има можност за поткровје.Станот има дневна, кујна со трпезарија, нови ПВЦ прозори, спална соба, детска соба со клима уред, ходник и реновирано купатило. Станот има железарско парно 24/7.
Се продава комплет како што е на сликите.




ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 90м2Автокоманда
€ 65000

Се продава стан 90м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2
Се продава стан 80м2Автокоманда
€ 950

Се продава стан 80м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава стан 58м2Автокоманда
€ 49000

Се продава стан 58м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2



Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје