Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се продава Стан во  нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 54000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 36 m2 Соби 2 Евид. број37427 Објавено 30-12-2022
активен
Телефон
Спрат 5 кат 5 кат Греење Сопствено парно Ориентација Север Исток

Се продава 2 собен стан во Тафталиџе 1 близу 8 СЕПТЕМВРИ - болница, сите тех.факултети, Педагошки факултет зад самата зграда, 10 мин. пеш до Центар и Сити моол. Станот има дневна, кујна, одвоена спална соба, купатило и 2 тераси од кои една излегува од дневна, а другото француско балконче од спалната соба. Станот се продава опремен. Зградата нема лифт , од страна на изведувачот е почната постапка за вградување лифт. Паркинг просторот е јавен.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава трособен стан 65м2Тафталиџе
€ 1100

Се продава трособен стан 65м2,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава ЕКСКЛУЗИВЕН стан 90м2Тафталиџе 1
€ 1250

Се продава ЕКСКЛУЗИВЕН стан 90м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје