Се продава Стан во нас. Аеродром


 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 56000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 33 m2 Соби 2 Евид. број38893 Објавено 06-11-2023
активен
Телефон
Спрат 6 кат 6 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север

стан на 6 кат со издвоена спална, дневна со кујна и терпезариски дел, француска тераса, купатило. Со висок тавански дел , со лифт и парно. Се продава опремен во близина на Тобако 2.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Квадратура 103 m2
Се продава стан 81м2Аеродром - Острово
€ 70000

Се продава стан 81м2,Аеродром - Острово

Соби 3 Квадратура 81 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје