za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Плац во нас. Радишани


  • Се продава Плац во  нас Радишани
  • Се продава Плац во  нас Радишани
Се продава Плац во нас. Радишани Скопје / Радишани € 201000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 2000 m2 Соби 0 Евид. број36846 Објавено 06-08-2022
нов
активен
Телефон
Спрат -

СЕ ПРОДАВАТ ПЛАЦЕВИ 520 М2 И 1520М2 ВО БЕЛ КАМЕН-РАДИшАНИ НАСПРОТИ БЕНЗИСКАТА ПУМПА ОКТА НА 60 м ОД ГЛАВНА УЛИЦА ВО ГРАДЕжЕН РЕОН СО ИМОТЕН ЛИСТ СО МОжНОСТ ЗА ПРИЛКУчОК НА СТРУЈА И ВОДА.МОж
ЕТЕ ДА ВИДЕТЕ НА МАПАТА КАЈ СЕ НАОѓААТ ПЛАЦЕВИТЕ.ПЛАЦЕВИТЕ НЕ СЕ ДЕЛАТ,СЕ ПРОДАВААТ ЦЕЛИ И ЗАЕДНО.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа во градба 420м2Радишани
€ 60000

Се продава куќа во градба 420м2,Радишани

Соби 7 Бањи Квадратура 420 m2
Се продава куќа со поглед над градотРадишани
€ 85000

Се продава куќа со поглед над градот,Радишани

Соби 5 Бањи Квадратура 155 m2
Куќа во Радишани
MKD 0

Куќа во Радишани

Соби 4 Бањи Квадратура 480 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје