za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Волково


  • Се продава Куќа во  нас Волково
  • Се продава Куќа во  нас Волково
Се продава Куќа во нас. Волково Скопје / Волково € 53000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 120 m2 Соби 5 Евид. број35310 Објавено 21-07-2021
нов
активен
Телефон
Спрат -

Се продава куќа на два спрата со внатрешни скали .Приземјето располага со кујна со дневна, купатило две спални и тераса,а спратот две соби,купатило и тераса,плус две остави.Греење на струја и дрва.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа во Волково 160м2
€ 56000

Се продава куќа во Волково 160м2

Соби 5 Бањи Квадратура 160 m2
Се продава плац 1530м2Волково
€ 50

Се продава плац 1530м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 1530 m2
Се продава градежен плац 500м2Волково
€ 26000

Се продава градежен плац 500м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici