za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во Тафталиџе

  • Се издава стан во Тафталиџе
  • Се издава стан во Тафталиџе

Се издава стан во Тафталиџе Скопје / Тафталиџе 1 EUR 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 62 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Се издава стан во Тафталиџе, наместен со 1 спална соба, 2 балкони. Во влезот над слаткарница Романса.
НЕ СЕ ИЗДАВА НА СТУДЕНТИ


СоњаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici