Се издава нов, наместен, двособен стан во Центар


  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
Се издава нов, наместен, двособен стан во Центар Скопје / Центар € 220 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 53 m2 Објавено 06-03-2023 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава наместен, двособен стан од 53 m2 (дневна, кујна, трпезарија, спална, балкон, работен дел), на 6/7, со парно, клима, во Центар позади Универзална Сала во нова зграда)
ИвицаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува двособен наместен станЦентар
€ 300

Се изнајмува двособен наместен стан,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се издава наместен двособен стан 54м2Карпош
MKD 10000

Се издава наместен двособен стан 54м2,Карпош

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје