za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава еднособен стан во Автокоманда

  • Се издава еднособен стан во Автокоманда
  • Се издава еднособен стан во Автокоманда
  • Се издава еднособен стан во Автокоманда




Се издава еднособен стан во Автокоманда Скопје / Автокоманда MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 35 m2 Објавено 29-09-2020 FB Линк Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава еднособен стан во Автокоманда, 35м2, спална и дневна со кујна.За цената има простор за договор.


Olivera VelickovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2



Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici