za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


 • Се издава во нас Центар
 • Се издава во нас Центар
 • Се издава во нас Центар
 • Се издава во нас Центар
 • Се издава во нас Центар
 • Се издава во нас Центар
Се издава во нас. Центар Скопје / Центар € 200 За издавање

Категорија Квадратура 24 m2 Соби 0 Евид. број36850 Објавено 06-08-2022
нов
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно Ориентација Север Исток
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2
УРБАН ЛИВИНГ издава гарсоњера 27 м2 во Центар
€ 180

УРБАН ЛИВИНГ издава гарсоњера 27 м2 во Центар

Соби 1 Бањи Квадратура 27 m2
Се издава деловен простор 81м2Центар
€ 400

Се издава деловен простор 81м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје