za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Црниче


 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче




Се издава Стан во нас. Црниче Скопје / Црниче € 800 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 130 m2 Соби 4 Евид. број36421 Објавено 12-05-2022
активен
Телефон
Спрат 2 кат Греење Сопствено парно Паркинг Гаража Ориентација Север Исток

Се издава луксузно наместен стан во Црниче со панорамски поглед на Скопје.
Станот е опремен со, Макс ТВ, Интернет, Телефон, Сателитска телевизија.
Модерен сараунд систем, сите потребни машини за домаќинство.
Голема тераса со поглед кон Скопје.
Греењето е обезбедено со сопствено парно на струја и клима уред.
Во цената е вклучено и едно гаражно паркинг место.




ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава гарсоњера 41м2Црниче
€ 200

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче

Соби 1 Бањи Квадратура 41 m2



Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје