za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Црниче


 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
Се издава Стан во нас. Црниче Скопје / Црниче € 400 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 108 m2 Соби 4 Евид. број34840 Објавено 21-11-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Исток

Издаваме стан во Црниче на одлична локација во непосредна близина на КАМ Маркет. Станот е во релативно нов објект и има 3 спални соби и 2 купатила. Станот е во одлична состојба и има преубав распоред со кујна со природна вентилација , голема дневна соба , и 3 спални соби. Со станот следи и надворешно паркинг место.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE
€ 3500

DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Соби 10 Бањи Квадратура 540 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
€ 400

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 3 Бањи Квадратура 85 m2
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CRNICE
€ 220

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CRNICE

Соби 2 Бањи Квадратура 47 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici