Се издава Стан во нас. Центар


 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
Се издава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број37485 Објавено 27-01-2024
активен
Телефон
Спрат 6 кат 6 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Исток

Издаваме нов трособен стан во Центар , со комплетно наместена кујна со сите апарати, инвертор клима, централно парно греење,на 6ти спрат со два лифта, нова зграда, невселуван до сега.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 450

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 60 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 300

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 60 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 650

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Квадратура 50 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје