Се издава Стан во нас. Центар


 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
Се издава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 850 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 74 m2 Соби 3 Евид. број37591 Објавено 18-11-2023
активен
Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Лифт Да Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Исток

Станот е 74 метри квадратни, дневна со трпезарија и кујна, две спални (втората е и работна соба, две купатила (бања и тоалет) една тераса, ходник и паркинг место. Нов, невселуван. Греењето е парно на струја и две клими инвертер, во дневна и спална. Завеси со електронска контрола, опремен со микро печка, релна, плотна за готвење, аспиратор, машина за садови, перална и сушална, кујнски механизми и комплетен кујнски прибор. Три ТВ приемници, во дневна и двете спални.Договор не помалку од една година.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Квадратура 63 m2
Се издава трособен стан 80м2Центар
€ 350

Се издава трособен стан 80м2,Центар

Соби 3 Квадратура 80 m2
Се издава двособен стан 38м2Центар
€ 240

Се издава двособен стан 38м2,Центар

Соби 2 Квадратура 38 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје