za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Центар


  • Се издава Стан во  нас Центар
  • Се издава Стан во  нас Центар
  • Се издава Стан во  нас Центар
  • Се издава Стан во  нас Центар
Се издава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 73 m2 Соби 0 Евид. број37048 Објавено 20-09-2022
активен
Телефон
Спрат 4 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток

Се изнајмува нов и никогаш невселен стан , во понова мини зграда со лифт, позади Бунјаковец, во близина на школото Песталоци.
Наместениот стан е на 4ти кат, има површина од 73м2, дневна соба, кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 вц и балкон. Со станот следува и едно паркинг место пред зградата.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2
Се издава трособен стан 74м2Центар
€ 300

Се издава трособен стан 74м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 74 m2
Се издава празен трособен станЦЕНТАР
€ 250

Се издава празен трособен стан,ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 53 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје