Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2


 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број16342 Објавено 24-11-2023
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Греење Сопствено парно Ориентација Север Запад

Се издава наместен стан од 60м2 на 1-ви кат, во населба Тафталиџе 2 - Карпош, на 500м од Бул. Партизански одреди, во близина на Вардар. Има дневна со кујна и трпезарија, детска и спална соба, тоалет и 2 тераси.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје