za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2


 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 2
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 280 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 58 m2 Соби 3 Евид. број37079 Објавено 23-09-2022
активен
Телефон
Спрат 3 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Исток

Се издава нов, празен, невселуван стан на трет кат во 4 катна мала зграда со лифт во Тафталиџе 2.
Има 2 спални соби, дневна соба со опремена кујна и трпезарија, 1 тераса и 1 бања. Инвертер уреди за греење и ладење во секоја соба. 58 м2 стан + 3м2 тераса + 8м2 подрум. Одлична локација, близу Партизанска. Бесплатен паркинг.. Вселив веднаш.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се издава трособен стан 86м2Тафталиџе
€ 250

Се издава трособен стан 86м2,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
Се издава двособен стан 53м2Тафталиџе
€ 220

Се издава двособен стан 53м2,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 53 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје