za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1


  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 1
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 500 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 136 m2 Соби 4 Евид. број33335 Објавено 08-04-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 3 кат Греење Сопствено парно

47м2 дневен простор, кујна, бања, две тераси, остава.4-собен стан, нема лифт позади Млечен
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2
СТИЛСКИ И МОДЕРЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СТИЛСКИ И МОДЕРЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 67 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici