Се издава Стан во нас. Карпош 2


 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
Се издава Стан во нас. Карпош 2 Скопје / Карпош 2 € 280 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Соби 0 Евид. број36211 Објавено 26-05-2023
активен
Телефон
Спрат 5 кат 5 кат Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток Запад

стан дуплекс со 2 спални на 5 кат со лифт и парно наместен. Во близина на Електро Машински факултет
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
MKD 12000

Се издава четворособен стан 65м2,Карпош 2

Соби 4 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје