za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Карпош 2


 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
 • Се издава Стан во нас Карпош 2
Се издава Стан во нас. Карпош 2 Скопје / Карпош 2 € 180 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 3 Евид. број35376 Објавено 18-09-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 6 кат Греење Градско парно

Се издава реновиран трособен стан со нов намештај, клима, парно, ТВ со интернет, реновирано купатило ,две спални соби, голема дневна со трпезарија,има подрум и остава на спратот, сопствен паркинг.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
MKD 12000

Се издава четворособен стан 65м2,Карпош 2

Соби 4 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje