Се издава Стан во нас. Карпош 1


  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
Се издава Стан во нас. Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 42 m2 Соби 2 Евид. број35346 Објавено 24-01-2023
активен
Телефон
Спрат 5 кат 5 кат Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Со 1 спална - дуплекс комплет наместен, без лифт
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2
Се издава трособен стан 54м2Карпош 4
€ 200

Се издава трособен стан 54м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје