Се издава Стан во нас. Капиштец


 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
Се издава Стан во нас. Капиштец Скопје / Капиштец € 1000 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 113 m2 Соби 4 Евид. број38048 Објавено 27-05-2023
активен
Телефон
Спрат приземје Ориентација Север Југ Исток

стан на високо приземје со 3 простории , дневна , кујна , 3 купатила. Одговара за деловно канцелариска дејност. Греење и ладење со енергетски ефикасни топлотни пумпи, прозорците се трослојни со ниско емисиони термички стакла. Во непосредна близина на клиниките и ТЦ Зебра во мирно и тивко опкружување.Станот внатрешно ќе се уреди според потреби на закупецот.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 62м2Капиштец
€ 300

Се издава трособен стан 62м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје