Се издава Стан во нас. К.Вода


 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
Се издава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 42 m2 Соби 2 Евид. број36401 Објавено 10-07-2024
активен
Телефон
Спрат 2 кат 2 кат Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Се издава наместен стан со издвоен дел за спиење во кисела вода, нема лифт
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 12000

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 1 Квадратура 30 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 15000

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 45 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 15000

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје