za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. К.Вода


  • Се издава Стан во  нас КВода
  • Се издава Стан во  нас КВода
Се издава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 180 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 65 m2 Соби 2 Евид. број35609 Објавено 14-01-2022
нов
активен
Телефон
Спрат 3 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг

Се издава 2 собен стан во расадник, кисела вода.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава одличен стан 50мКисела Вода
€ 200

Се издава одличен стан 50м,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се издава стан 43м2Кисела Вода
€ 180

Се издава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава стан 33м2Кисела Вода
MKD 8000

Се издава стан 33м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 33 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје