za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. К.Вода


  • Се издава Стан во  нас КВода
  • Се издава Стан во  нас КВода
  • Се издава Стан во  нас КВода
  • Се издава Стан во  нас КВода
Се издава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број35318 Објавено 21-07-2021
нов
активен
Телефон
Спрат приземје Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Исток

Издраваме комплетно наместен спрат од кукја со посебен влез во Сопиште на прекрасна локација на 6км од центарот на Скопје. Индивидуално греење и струја. Спратот имa две спaлни, тоaлет и днeвнa со трпeзaријa и кујнa. Голeмa тeрaсa, двoр и пaркиnг мeстo.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава одличен стан 50мКисела Вода
€ 200

Се издава одличен стан 50м,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се издава стан 33м2Кисела Вода
MKD 8000

Се издава стан 33м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 33 m2
Се издава стан 43м2Кисела Вода
€ 180

Се издава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici