za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 360 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број37081 Објавено 27-09-2022
активен
Телефон
Спрат 6 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Гаража Ориентација Југ Запад

Се изнајмува комплетно уреден стан во реонски центар Аеродром трособен стан од 80 м2 со сите потребни апарати за домакинство.паркинг место во подземна гаража.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје