za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 85 m2 Соби 4 Евид. број32986 Објавено 08-04-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 1 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Запад

Се издава четирисобен стан со две купатила, три спални и дневна, опремена кујна, со две паркинг места, реновиран комплет
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici